18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Bota

Të fundit

Rekomanduar

Most Recent

Vdekja e presidentit, qeveria e Iranit thërret mbledhje urgjente

Qeveria e Iranit ka thirrur një “takim urgjent” të hënën pas njoftimit se presidenti Ebrahim Raisi dhe ministri i jashtëm i vendit ishin në...

Most Recent