13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Buzhala: Mesazhi i Rita Orës, i turpshëm

- Advertisement -

Të rekomanduara

Gazetari Berat Buzhala, e konsideroi të turpshëm mesazhin në mbështetje të Erion Veliajt nga këngëtarja shqiptaro-britanike Rita Ora.

I ftuar në Çim Peka Live, Buzhala tha se pas këtij mesazhi, ai do të vijë më 14 maj në Tiranë dhe do të votojë për Belind Këlliçin.

Ai tha se Rita Ora nuk ka asnjë lidhje me Tiranën dhe për mesazhin e saj duhet të jenë paguar shumë para./syri.net

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë