19.3 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022
- Advertisement -

Burri i kërkon ndihmë gruas: Hajde rrahim vëllain tim

Policia e Kavajës ka vënë në pranga një çift bashkëshortësh.

Mësohet se burë e grua janë bërë bashkë dhe kanë ushtruar dhunë në familje.

- Advertisement -

Më konkretisht ata dhunuar vëllanë e bashkëshortit të arrestuar.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë arrestuan në flagrancë shtetasit R. B., 55 vjeç, dhe M. B., 39 vjeçe (bashkëshortë), për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj shtetasit R. B. (vëllai i 55-vjeçarit). Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale”, njofton policia.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -