13.1C
Pristina
3 Mars, 2021 - 19:30

Bulliqi thotë se nuk e ka suImuar askënd: Janë shpifje, trillime e inskenime në prag të 14 shkurtit!

Kryetari i komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka reaguar pas publikimit të lajmit se ka suImuar shefin e transportit në komunën e Podujevës, Ramadan Zymerin, e për të cilin ka thënë se është krejtësisht i pavërtetë.

Bulliqi ka shtuar se kjo është shpifje me qëllim për ta dëmtuar reputacionin e tij si kryetar dhe po bëhet në prag të zgjedhjeve të 124 shkurtit.

Të fundit

Vdes Murat Jashari

Të tjera nga rubrika