fbpx
-1.7 C
Pristina
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Bukuroshja e zhgënjyer: Bëhet viral reagimi i Miss Kosovës pas triumfit të SHBA-së

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Në garën e bukurisë Miss Universe të mbajtur ditë më parë, amerikanja R’Bonney Gabriel u zgjodh gruaja më e bukur në botë. Amanda Dudamel nga Venezuela doli e dyta, ndërsa Andreinda Martinez nga Republika Dominikane doli e treta. Shenjë la edhe Miss Kosova, Roksana Ibrahimi. Por jo për çmime…

Mediat kroate janë marrë me reagimin e Ibrahimit kur Miss SHBA-ja mori kurorën e më të bukurës. Miss Kosova ishte e vetmja që u pa tërësisht e zhgënjyer.

- Advertisement -

Përderisa të gjitha duartrokitën triumfin e SHBA-së, Miss Kosova u pa në prapavijë si e vetmja që rrinte e shtangur.

23-vjeçarja Ibrahimi është nga Prishtina.

- Advertisement -

Të fundit

Nxirret nga rrënojat me cigare në gojë, s’e heq as pas insistimit të shpëtimtarëve

Turqia është goditur të hënën nga një tërmet shkatërrimtar që ka lënë mijëra të vdekur, mijëra të pastrehë dhe...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -