5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Brestovci: Iu japim lejen për ta organizu iftarin, ja si e lanë sheshin

- Advertisement -

Drejtori i Shërbimeve Publike në Prishtinë, Bekim Brestovci, ka reaguar ashpër ndaj një organizatori të një iftari mbrëmë. Të njëjtit sipas tij i kanë japur leje por në gjendje të keqe i ka lënë hapsirat publike.

- Advertisement -

“Ua japim lejen per ta organizu IFTARIN ne sheshin Adem Jashari dhe ja ne cfar gjendje i lane hapsirat publike, per tu bere mepastaj pastrimi i ketyre hapsirave barre e njesiteve tona per pastrim emergjent”, shkroi ai.

Më tutje ai ka paralajmëruar gjoba dhe futjen në listen e zezë të organizatorit.

- Advertisement -

“Neser pason gjoba dhe futja ne listen e zeze te organizatorit”, shtoi Brestovci.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -