5.8 C
Pristina
E martë, 29 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Brazil – Serbia, publikohen formacionet zyrtare

Brazili dhe Serbia do të zhvillojnë sonte ndeshjen e parë në Kupën e Botës “Katar 2022”.

- Advertisement -

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Lusail Iconic”, nga ora 20:00

Kjo ndeshje i takon xhiros së parë në Grupin G.

Formacionet zyrtare:

- Advertisement -

Brazil:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -