10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Bleona Qerreti i dhuron puthje Grenellit, ky i publikon pamjet nga tubimi me komunitetin shqiptar në Nju Jork

- Advertisement -

Ish-emisari presidencial i SHBA-së për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell, në prag të 28 Nëntorit, festës së pavarësisë së Shqipërisë ka pranuar çmimin “Nëntori shqiptar” nga komuniteti shqiptar në Nju Jork.

- Advertisement -

Në këtë ngjarje ka kënduar këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti, e cila është parë në shoqëri të Grenellit dhe sipas pamjeve që i ka publikuar ky i fundit në Instagram, ajo i ka dhuruar edhe puthje ish-emisarit.

“Jam shumë krenar që kam pranuar këtë çmim në Nju Jork nga komuniteti shqiptar. Ishte një natë e fuqishme me plot festë. Nëntori shqiptar”, ka shkruar Grenell krahas pamjeve të publikuara në Instagram.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -