23.4 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Blendi Fevziu publikon foton e rrallë me Thaçin dhe një urim të veçantë për ditëlindje

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ish presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot feston ditëlindjen e 55-të.

Me këtë rast, gazetari Blendi Fevziu ka publikuar një foto të rralle më Thaçin, të realizuar kohë më parë.

Ai e ka uruar atë duke thënë se është krenar për çdo gjë që ai ka bërë për Kosovën e Shqipërinë.

- Advertisement -

“Gezuar Ditelindjen Hashim Thaci. Krenari per cdo gje qe ke bere per Kosoven dhe Shqiperine”, ka shkruar ai në Facebook.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë