fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Biznesmeni kosovar e vendos në listën e zezë Hungarinë

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Biznesmeni Burim Piraj ka njoftuar se sa i përket biznesit, ai e ka vendosur edhe Hungarinë në listën e zezë.

“Nuk do të bëj biznes me ta!

( Për korrektësi duhet të ju informoj se nuk kam punuar me ndonjë firmë Hungareze po kemi qenë në biseda për të filluar punë)”, ka shkruar ai.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Video emocionuese: VogëIushi i gëzuar që u nxorr nga gërmadhat e tërmetit, Iuan me ekipin shpëtues

Në Siri një grup vullnetarësh ka nxjerrë të gjallë një fëmijë të vogël dhe kanë publikuar një video emocionuese. I...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -