-8.4 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 20:48

Bilanci ditor: 6 persona humbin betejën dhe 264 raste të reja me COVID-19

- Advertisement -

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë, Naser Ramadani, përmes një konference për media ka njoftuar se, gjatë 24 orëve të fundit  6 persona kanë humbur betejën.

Ramadani ka njoftuar gjithashtu edhe për 264 raste të reja me koronavirus.

Tutje, i pari i IKSHPK-së, ka bërë të ditur se, janë shëruar 205 pecientë.

Të fundit

Të tjera nga rubrika