fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

Besojeni ose jo, kjo është Shakira në vitin 1997

Duhet Lexuar

Artistja kolumbiane shihet duke vallëzuar për një emision brazilian në 1997

Shakira është në industrinë e argëtimit prej më shumë se dy dekadash.

- Advertisement -

Pamja e saj e jashtme nuk është ndikuar nga koha, megjithatë fansat e saj vështirë se mund ta imagjinonin artisten kolumbiane me flokë të gjata të zeza duke qenë se ka vite që i qëndron besnike flokëve biondë.

Llogaria Historic Vids në rrjetin social Twitter poston pamje të rralla të disa prej njerëzve më të famshëm në botë.Dhe së fundmi, pjesë e videove ishte Shakira ku shihet kur ishte 20 vjeçe duke kërcyer për një emision televiziv brazilian në vitin 1997.

- Advertisement -

Të fundit

Vijojnë suImet në SHBA, tre të vrarë

Tre persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën nga të shtënat me armë në Kaliforni të shtunën...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -