8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

Bërnabiq arrin në Mitrovicë të Veriut (VIDEO)

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka arritur në Mitrovicë të Veriut.

Bërnabiq do të qëndrojë në Qendrën e IT-së dhe Akademisë Shpirtërore atje, ku pritet të deklarojë edhe për media.

- Advertisement -

Në orën 12:00, ajo do të shkojë në Manastirin e Banjskës në Zveçan ku po ashtu pritet ta ketë një adresim para qytetarëve.

Vizita e shefes së Qeverisë serbe vazhdon te tri familje serbe në Leposaviq.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -