17.1 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Berisha: Arrestohet djali i Bledi Çuçit në Itali

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, tha se djali i ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi.

Në një status në Facebook, Berisha thotë se “Endi Çuçi është arrestuar në Itali, për kontrabandë ilaçesh dhe personave të sëmurë”.

“Djali i ministrit të Brendshëm, si anëtar i mafies që kontrabandonte ilaçe dhe të sëmurë! Punonte në KLGJ! Ndërhyrje të fuqishme për lirimin e tij! Mafie dhe vetëm mafie!”, shkruan Berisha.

Të fundit
Lajme të lidhura