15.7 C
Pristina
Wednesday, September 28, 2022
- Advertisement -

Berat Buzhala: Mos lësho pe Rrahman Jasharaj

Gazetari Berat Buzhala ka kujtuar kohën kur mësimdhënësit e presidentes Vjosa Osmani dhe kryeministrit Albin Kurti dilnin në televizion dhe flisnin fjalë të mira për krerët e shtetit për kohën kur ishin nxënës.

- Advertisement -

Ai përmes këtij shkrimi ka kërkuar nga kreu i SBASHK-tu, Rrahman Jasharaj mos të lëshojë pe.

Postimi pa ndërhyrje i Buzhalës:

Dilshin msusat e Albinit me fole cfare nxanesi i mire osht kane Albini, krejt militantat wowwwww.

- Advertisement -

Dilshin msusat e Vjoses me kallxu qysh Vjosa osht kane shume e mire, krejt militantat wowwwww.

Lypin msusat me jau rrite rrogen, militantat: hiqniiiii prej punes keta analfabeta.

More m*t, ty kush t’i ka mesu shkronjat, me te cilat kaq shume po abuzon ne FB. Edhe, a vec mesuesat e Albinit e Vjoses jane kane te mire a?
Mos lesho pé Rrahman.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -