-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 03:24

Befason sërish Violetë Kukaj – me këtë pozë ka vendosur t’i urojë fansat për Vit të RI

- Advertisement -

Violetë Kukaj duket atraktive në fotografitë e fundit.

Violetë Kukaj muajt e fundit është komentuar shumë për ndryshimin drastik në dukje, shkruan lajmi.net.

E me këtë ndryshim, atë e shohim edhe me një stil më ndryshe, për të cilin merr komente të shumta nga ndjekësit.

Ditën e sotme, këngëtarja e nisi me disa imazhe, ku shfaqet e veshur me kostum kuq e zi dhe uron fansat për vitin 2021.

“Ju uroj nje Vit te mbare 🎉”, shkruan ajo, teksa duket se e nisi vitin me energji pozitive.

Në këto imazhe, artistja tregoi edhe linjat trupore e veshur me kostum të zi dhe dukej shumë joshëse.

Të fundit

Të tjera nga rubrika