18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Befason hoxhë Zekerija Idrizi: Feja shqiptarit nuk është Shqiptaria, Tim Shkupi nuk është Imam i shqiptarëve!

- Advertisement -

Imami Zekerija Idrizi, në një lidhje të drejtpërdrejt përmes Skype në emisionin Kojshia Show, rrëfeu arsyen se çka e shtyri të pendohet dhe t’i kthehet sërish fesë islame.

- Advertisement -

Ai, në këtë bisedë tha se feja e shqiptarit nuk është shqiptaria, madje edhe Tim Shkupi nuk është imam i shqiptarëve.

Në videon më poshtë, mund e gjeni rrëfimin e plotë të Zekerija Idrizi:

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -