13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Befason Fuad Ramiqi: Në mes Iuftës për Kosovën dhe Iuftës për feje Islame, ja për kënd do të Iuftoja

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë ishin: Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, dhe koloneli Fuad Ramiqi.

I pyetur se nëse do të niste lufta për një ditë në Kosovë dhe një luftë fetare në një vend mysliman, Ramiqi tha se do të shkonte të luftonte aty ku do të ishte më afër. Moderatori i tha “do me thanë në Kosovë”, Ramiqi ia ktheu: Po.

- Advertisement -

Ndiqeni emisionin nga minuta 115:00 për ta dëgjuar deklaratën e plotë të Fuad Ramiqit.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë