4.2C
Pristina
5 Mars, 2021 - 08:49

Befasi, Ramush Haradinaj i jep ‘goditje’ Albin Kurtit përmes Diasporës

Jemi mësuar që çdo aktivitet politik ta lidhim me mbështetje ndaj Vetëvendosjes dhe Albin Kurtit. Por, kjo pamje tregon krejtësisht dicka tjetër.

Dhjetëra autobusë nga diaspora erdhën sot për ta përkrahur Ramush Haradinaj për President.

Kjo u bë e ditur në një postim në Facebook, të bërë nga Agim Sadik Knushi, një mërgimtar nga Viena i cili shihet në autobus me disa mërgimtarë duke shënuar në pjesën e përparme të autobusit ,”VOTO 135″.

Ndër të tjera aty shihen disa foto të Ramush Haradinajt, dhe mërgimtarëve me flamuj në dorë.

Të fundit

Të tjera nga rubrika