16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Barcelona-Man City, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Barcelonës dhe Manchester Cityt, një miqësore mes dy klubeve.

- Advertisement -

Kounde do të startojë për Barcelonën sonte, kurse Lewandowski do të jetë në bankën rezervë.

Ndeshja zhvillohet në “Camp Nou”.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -