13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

Baraliu: Kurti i ka k**et më të mëdha se të Blinkenit (+18)

- Advertisement -

Analisti i shquar Bleron Baraliu ka bërë një koment në postimin e tij si replikë ndaj një komenti tjetër ku përdoret edhe gjuha eksplicite.

- Advertisement -

Paraprakisht, Baraliu kërkoi që t’i vendosej reciprocitet ShBA-ve pasi presidenti Biden në vend të “njohjes reciproke” përmendi “njohjen eventuale”. Ai tha se tash edhe Kosova duhej ta përmendte “Asociacionin eventual”.

E një qytetar me emrin Maliq Paqarizi i ka komentuar duke i thënë: “Po, me i pasë k**et e Blinkenit, Kurti nuk e kish pranue hiç pa njohje.”

- Advertisement -

E komenti i Baraliut? Mosvet hiç.

“Ma të mëdhaja i ka (k**et). Blinkeni është i nominuar (i përkohshëm) dhe së shpejti qytetar i lirë, ndërsa Albini i ka 51%.” – thotë mes tjerash Baraliu.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -