4.2C
Pristina
5 Mars, 2021 - 10:55

Ballkoni i një ndërtese në Prishtinë kaplohet nga zjarri

Një zjarr i madh e ka kapluar ballkonin e një ndërtese në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Tophane në kryeqytet.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar si dhe shkaktarët e zjarrit.

Në vendin e ngjarjes ka dal edhe njësiti i zjarrfikësve.

Të fundit

Të tjera nga rubrika