0.8C
Pristina
8 Mars, 2021 - 01:42

Bajqinovci në ‘Kodrën e Trimave’: Krejt dhe Drejt me Albinin, në vendin që u ka prirë proceseve të mëdha kombëtare

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka vazhduar takimet elektorale në lagjen “Kodra e Trimave”.

Ai së bashku me bashkëpartiakë kanë vizituar familjen Alshiqi dhe shumë qytetarë, ku u kanë prezantuar programin qeverisës.

“Sonte në Kodrën e Trimave e cila përherë proceseve të mëdha kombëtare ju ka prirë, së bashku me ish-ministrat Glauk Konjufca, Arben Vitia dhe kandidatët për deputet Nazlie Bala dhe Fatmir Humolli, bashkëbiseduam me familjen Alshiqi dhe shumë qytetarë të Kodrës së Trimave” shkruan Bajqinovci në Facebook.

Postimi i plotë:

Sonte në Kodrën e Trimave e cila përherë proceseve të mëdha kombëtare ju ka prirë, së bashku me ish-ministrat Glauk Konjufca, Arben Vitia dhe kandidatët për deputet Nazlie Bala dhe Fatmir Humolli, bashkëbiseduam me familjen Alshiqi dhe shumë qytetarë të Kodrës së Trimave.Krejt dhe Drejt me Albinin
#mefailbajqinovci70

Të fundit

Të tjera nga rubrika