-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 10:33

Babai nga Lipjani raporton në polici: Vajza ime është larguar nga shtëpia, nuk është kthyer më

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar edhe për një person të zhdukur në Lipjan.

- Advertisement -

Një person ka raportuar se vajza e tij e mitur, është zhdukur.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tij e moshës së mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, njofton Policia e Kosovës.

Të fundit

Të tjera nga rubrika