fbpx
-1.2 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Babai i Sokol Halilit ishte brenda shtëpisë ku ai u vetëvra, pamjet kur del nga aty

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Policia e Kosovës ka arritur ta lokalizojë vendndodhjen e Sokol Halilit, të dyshuarit për vrasjen e shtatzënës 35-vjeçare, Hamide Magashit. Por, i njëjti s’ka pranuar të dorëzohet dhe ka vrarë veten, në shtëpinë e tij në Shtime.

Trupi i Sokol Halilit më pas u dërgua në emërgjencë, ku u konstatua vdekja e tij.

- Advertisement -

Insajderi ka raportuar nga oborri i shtëpisë ku u vetëvra Halili. Ekipi i forenzikës ka arritur aty dhe, sipas raportimit, nga shtëpia ka dalë babai i Sokolit, Halil Halili.

Videon mund ta ndiqni KËTU

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -