fbpx
4.2 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Avdiu thotë se në Polici i ka lajmëruar edhe kërcënimet nga gratë

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Aktivistja për të drejtat e grave, Zana Avdiu, ka thënë se ka pasur kërcënime edhe nga gratë.

“I kam dorëzuar në Polici edhe mesazhet kërcënuese të grave”, ka deklaruar ajo në Pressing të T7.

- Advertisement -

Ajo ka thënë se 99 për qind e mesazheve ishin burra, por shton se ka pasur edhe gra.

Ndërkaq, avokati Arianit Koci, ka deklaruar se Zana Avdiu i ka marrë 11 mijë mesazhe ofenduese dhe kërcënuese.

- Advertisement -

Të fundit

“Kërkoi intervenimin e NATO-s më 1998 dhe e mendova si naiv”, ambasadori suedez rrëfen për takimin me Kurtin

Ambasadori i Suedisë në Kosovë, Jonas Westerlund, në një intervistë për Tëvë1 ka rikthyer në vëmendje një takim që...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -