fbpx
-1.2 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Autoritetet serbe ndalojnë dhe më pas lirojnë kosovarin 25-vjeçar

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Tefik Sejdiu, ishte ndaluar nga policia serbe në kufirin Hungari-Serbi.

25-vjeçari nga Kosova u ndalua nën dyshimin se ishte një person tjetër i kërkuar nga Serbia.

- Advertisement -

Të afërmit thanë për Klankosova.tv se ai u lirua pasi dha deklaratë dhe u vërtetua se nuk ishte personi i kërkuar.

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -