5 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 21:11

Kosova ime

0 KOMENTET
101 POSTIME

Ballina

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Ahmet Isufi: UÇK-ja respektohet vetëm duke i përmirësuar jetën qytetarëve

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së dhe ish komandant i Zonës së Karadakut, Ahmet Isufi, sot ka qenë i ftuar në emisionin ‘Kosova...

Dardan Islami parashikon koalicon VV-AAK pas zgjedhjeve

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Dardan Islami, ka thënë se shpreson që lideri i kësaj partie, Ramush Haradinaj, edhe kësaj here do...

LDK, PDK e NISMA përplasen për UÇK-në

Ish-anëtarët e UÇK’së që përfaqësojnë parti të ndryshme politike kanë debatuar mbi rolin e ushtrisë në zgjedhjet e tanishme ne emisionin “Kosova Voton”. Kandidati i...

Shkelzen Gashi: Albin Kurti për dallim nga Rugova, e do pushtetin krejt për vete

Shkëlzen Gashi, ish-këshilltari i ish-kryeministrit Albin Kurtit, ka thënë se ai për dallim nga ish-presidenti Ibrahim Rugova është që i do krejt për vete. Ai...

“Me 160 km/h, kishte 7 persona brenda”, Blendi Fevziu tregon eksperiencën e frikshme

Sot në emisionin “Opinion” po diskutohet për aksidentet e shumta që kanë ndodhur së fundmi në vendin tonë, disa prej tyre fatkeqësisht kanë përfunduar...

Driton Selmanaj akuza ndaj Albin Kurtit: Na prishi edhe me Shqipërinë

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Driton Selmanaj, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se LDK ka treguar se është për të mirën e...

FSK-ja çmohet lartë në Parlamentin e Iowa-s

Në parlamentin e shtetit amerikan Iowa, është traditë që për fillim të vitit të raportojë pos krerëve politik shefi i ushtrisë që është Garda...

Derisa po fliste për Albin Kurtin, qytetari e shkel qenin me veturë / VIDEO

Qytetari shkel qenin me veturë derisa po fliste për Kurtin direkt në Facebook. Një qytetar ka goditur me veturë një qen, derisa po incizonte vetveten...

Ky fshat në Kosovë feston inaugurimin e Bidenit, banorët thonë se është miku i tyre

Në ditën e inaugurimit të Joe Bidenit si president i Shteteve të Bashkuara, banorët e fshatit Bibaj të Ferizajt, kanë festuar me flamuj dhe...

Ish-gazetari i njohur, Avdulla Bytyqi i bashkohet Vetëvendosjes

Ish-gazetari i njohur, Avdulla Bytyqi, sot i është bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje. Këtë e ka bërë të ditur kreu i VV-së, Albin Kurti, përmes një postimi...
- Advertisement -

Rekomanduar

- Advertisement -