-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 03:21

Kosova ime

0 KOMENTET
9557 POSTIME

Ballina

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Driton Kuka i bashkohet AAK-së

Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar AAK-së së Ramush Haradinajt. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një...

UEFA tregon çka është në gjendje të bëjë Shaqiri ndaj Chelseat – video është bërë hit

Xherdan Shaqiri duket më se i gatshëm për t’u ballafaquar me Chelsean sot (e mërkurë).Sonte, në Stamboll të Turqisë Liverpooli e Chelsea e zhvillojnë...

Nora Istrefi tregon ‘asetet’ në fustan të shkurtë

Këngëtarja atraktive, Nora Istrefi, së fundi ka postuar një fotografi mjaft tërheqëse në rrjetin social “Instagram”. Nora në fotografi është veshur me një fustan të...

Goditje nga Amerika: Shqipëria si koloni e Turqisë, Edi Rama si qenush i bindur i Erdoganit

Analisti amerikan David Phillips thotë se memoriali për viktimat e grushtit të dështuar të shtetit në Turqi, nuk kishte vend në Tiranë dhe se...

Po xhironte me dron oborrin e fqinjit, ai i zemëruar i del me pushkë dhe e rrëzon në tokë

Dronët janë pajisje të shkëlqyera për të marrë pamje të mrekullueshme nga ajri, por jo të gjithë janë të mrekulluar me këtë robot...

Mediat e huaja: Vendet e NATO’s kanë një kërkesë për Kosovën dhe Serbinë

Mediat e huaja kanë shkruar për pesë vendet më të fuqishme të QUINT’it, Ambasada e Shteteve të Bashkuara dhe ajo e Francës, Gjermanisë, Italisë...

Video, Miliarderja 22 vjeçare hidhet në det nga jahti

Kylie Jenner ka bërë një arratisje në Portofino të Italisë ku po shijon pushimet në jahtin 250 milion dollarësh që ajo ka marrë me...

Incident ajror Rusi-NATO: Ja çfarë ndodhi mbi ujërat ndërkombëtare

Ministria e Mbrojtjes së Rusisë pretendon se e ka detyruar të largohet një aeroplan F-18 të NATO-s, mbi ujërat ndërkombëtare, pasi iu afrua një...

Rrëfimi i australianit që e kuptoi se ishte kosovar

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala. Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi...
- Advertisement -

Rekomanduar

- Advertisement -