7.5 C
Pristina
24 Shtator, 2021 - 01:32

Arta Nitaj: Nuk do të më pengonte nëse i dashuri vozit Golf 2, por duhet të plotësojë një kusht tjetër

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka folur për jetën e saj private dhe për preferencat e saj tek meshkujt.

Në emisionin Natë Vere në T7, Arta ka thënë se nuk do e pengonte nëse i dashuri i saj do të voziste veturë të tipit Golf 2.

“Mas pari bukurinë se kisha këqyr shumë, gjërat materiale krejt këto bijnë poshtë. Nuk më pengon, s’ka lidhje. E marrë në veturë temin i ndërrojmë veturat”, ka thënë Nitaj.

Ajo gjithashtu tha se i dashuri i saj duhet të ushtronte fitnes.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese