10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Arrestohet edhe një person i tretë në rastin e vrasjes së Liridona Murselit

- Advertisement -

Naim Murseli dhe Granit Plava janë arrestuar sot nga Policia e Kosovës, nën dyshimin se të njëjtit kanë bashkëpunuar për vrasjen e Liridona Murselit.

- Advertisement -

Derisa policia ka bërë të ditur se është arrestuar edhe një person i tretë është arrestuar në lidhje me rastin e vrasjes së Liridona Murselit që ndodhi orët e vona të së mërkurës.

Lajmi është konfirmuar nga Policia e Kosovës.

- Advertisement -

Liridona Murslei dyshohet se u vra gjatë një tentim grabitje siç kishte pretenduar Naim Murseli.

Policia e Kosovës pak më parë ka njoftuar se pas përfundimit të ekzaminimit të vendit të ngjarjes, janë ndërmarrë veprimeve intensive hetimore të cilat kanë rezultuar në arrestimin e dy personave të dyshuar lidhur me rastin.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -