17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Arrestohen dy gra, dyshohet se rrahën një burrë në Deçan

- Advertisement -

Janë arrestuar dy të dyshuara gra, pasi ato kanë suImuar fizikisht një burrë pas një mosmarrëveshjeje.

Raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës bën të ditur se rasti ka ndodhur në Deçan, të mërkurën.

- Advertisement -

”Deçan 01.02.2023-20:17. Janë arrestuar dy të dyshuara femra kosovare, pasi të njëjtat pas një mosmarrëveshjeje e kanë suImuar fizikisht viktimën mashkull kosovar”, thuhet në raport.

Krahas kësaj, bëhet e ditur se palët janë intervistuar, dhe me vendim të prokurorit njëra prej tyre është liruar, ndërsa e dyshuara tjetër është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -