19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Arnold Gjergjaj rikthehet fuqishëm në ring, triumfon ndaj boksierit gjerman

- Advertisement -

Të rekomanduara

Arnold “The Cobra” Gjergjaj sonte është rikthyer triumfues në ring ku luftoi për titullin “WBF Intercontinental Heavy”.

Kundërshtari i tij ishte gjermani Dominik Vial, një boksier me përvojë, i cili posedon titujt – kampion evropian UBF dhe fitues i titullit GBA.

- Advertisement -

Gjergjaj ka arritur që të triumfojë përballë kundërshtarit duke siguruar një titull më të madh në karrierën e tij. /Reporteri.net/

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë