16.9 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Armend Muja bashkë me Kurtin në Mitrovicë i bën thirrje rinisë që t’i bashkohen Vetëvendosjes

Deputeti i Vetëvendosjes, Armend Muja bashkë me kryeministrin Kurti kanë qëndruar në Mitrovicë.

Muja me këtë rast ju ka bërë thirrje që të rinjtë të anëtarësohen dhe kandidojnë për kryesi.

“Rinia e Mitrovicës me Lëvizjen: dje në lagjen Ilirida është organizuar tubim me të rinjët mbi procesin e zgjedhjeve të brendshme në Lëvizjen VETËVENDOSJE! Ftohen të rinjtë, djem dhe vajza, të anëtarësohen dhe kandidojnë për kryesi, kryetar dhe delegatë të nivelit të parë, pikat e lagjeve të Mitrovicës”, ka shkruar Muja në Facebook.

Të fundit
Lajme të lidhura