8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

Anita e pret Ramushin në shtëpi me këngën ” Kur më vjen burri nga stani”

Të dielat për familjen Haradinaj prej kohësh dihet që i dedikohet sportit.

- Advertisement -

Ish-kryeministri bashkë me fëmijët dhe bashkëshorten praktikojnë shumë ngjitjen maleve.

E kur Anita nuk është grup me pjesën tjetër të familjes, ajo pret në shtëpi.

Dhe gjejeni pak me cilën këngë?

- Advertisement -

Përmes rrjeteve sociale Anita e ka ndarë këngën “Kur më vjen burri nga stani” duke etiketuar zotëri Haradinajn.

Ndonëse Anita duket të mos jetë veshur me fustan siç thotë teksti i këngës, ajo mbetet ende aktuale dhe relevante me situatën si një ndër këngët më të mira shqip.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -