-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 02:56

Andi tradhton Tean, kapet mat me një tjetër konkurente të ‘Përputhen’

- Advertisement -

Në emisionin e të dielës në Përputhen Prime Fatjoni tha për Melisën se ka kryer marrëdhënie me një prej djemve të Përputhen.

Fillimisht ai hodhi aludime tek Mevlani dhe Andi. Burime për News31 kanë zbuluar diten e djeshme se thuhet qe Melisa ka kryer marrëdhënie pikërisht me Andin.

Madje këtë e tregonin edhe shumë komentues ne rrjetet sociale.Se fundmi në rrjet po qarkullon nga faqja Perputhen.al2 një foto e Melises dhe Andit teksa janë duke hipur bashkë në një makinë.

Thuhej qe Melisa dhe Andi kane kaluar kohën bashkë në Kosove dhe kjo foto mund te jetë shkrepur dhe andej.

Duke qenë se nuk mund të jetë foto takimi për emisionin pasi ata nuk kanë dale bashkë.

Andi dhe Tea treguan qe jane bashke tani, por pas marrëdhënieve qe ju dolen Teas me Arbrin dhe Andit me Melisen nuk dihet si do shkoje filli i tyre.

Të fundit

Të tjera nga rubrika