19 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

Albina Kelmendi ka një kërkesë për shqiptarët, pak para finales së Eurovisionit

- Advertisement -

Sonte (e shtunë) mbahet nata finale e Eurovision 2023. Shqipëria përfaqësohet nga Albina Kelmendi dhe familja e saj me këngën “Duje”.

Artistja së fundmi ka kërkuar në rrjete sociale votat e shqiptarëve pak para nisjes së finales.

- Advertisement -

“Akrepat e orës sa vijnë e afrohen rrahjet e zemrës vijnë e shtohen”, ka shkruar ajo.

- Advertisement -

Më pas ka treguar se nga cila orë mund të votojnë dhe numrin që duhet të dërgojnë me mesazh.

Prezantimi i Shqipërisë në gjysmëfinalen e dytë të ‘Eurovision 2023’ (Foto: Getty Images)

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -