fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

“Albin Kurti të jep dorëheqje – na e rregullojmë veriun bashkë me Radoiçiqin”

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka ironizuar me kërkesën e Raush Haradinajt që Albin Kurti të japë dorëheqje.

“Albin Kurti të jep dorëheqje – na e rregullojmë veriun bashkë me Radoiçiqin”, ka shkruar ai në Facebook. Haradinaj ishte takuar me “shefin e veriut”, Radoicicin, sa ishte kryeministër i Kosovës. Tash, kërkon nga Kurti që të largohet.

- Advertisement -

Postimi origjhinal:

- Advertisement -

Të fundit

Chollet dhe Escobar: Si vendi më pro-kosovar në botë, SHBA garanton popullin e Kosovës se Kushtetuta nuk cenohet me Asociacion

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka njoftuar se Derek Chollet, këshilltar i Departamentit amerikan të Shtetit dhe...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -