3.1 C
Pristina
24 Janar, 2021 - 06:21

Albin Kurti te familja e Rexhep Selimit: Urojmë të lirohet nga burgu!

Lideri i LVV-së, Albin Kurti beson se Rexhep Selimi do të lirohet nga burgu.

“Me Vlorën, te Shqipja. Në natën e dytë të Vitit të Ri, urojmë të lirohet Rexha nga burgu. Dhe, i gëzohemi ditëve të mira nga qeverisja e drejtë pas zgjedhjeve të reja”, ka shkruar Kurti ne Facebook.

https://www.facebook.com/albini2017/posts/1044765426023341

Të fundit

Të tjera nga rubrika