-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 12:19

Albin Kurti shkon në veri të Mitrovicës

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti po vazhdon të jetë aktiv me rastin e fushatës zgjedhore në dy komunat e Kosovës, Podujevë dhe Mitrovicë Veriore.

- Advertisement -

Ai sot ka qëndruar në veri, komunë me shumicë serbe.

Foto është publikuar nga fansat e LVV-së, në rrjete sociale.

Të fundit

Të tjera nga rubrika