9C
Pristina
5 Mars, 2021 - 02:00

Albin Kurti shënon kosh, por në sy bie gëzimi i kryetarit të Prizrenit

Kandidati për kryeministër nga Lëvzija Vetëvendosje, Albin Kurti, në kuadër të fushatës zgjedhore gjatë ditës së shtunë ka qëndruar në Prizren.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video në një sallë sportive ku shihet Kurti së bashku me përkrahësit e tij.

Videoja e cila shfaq Kurtin si një basketbollist, është bërë virale në rrjet.

Ajo se çka vërehet më së shumti në video është entuziazmi dhe gëzimi që shihet tek kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, pas shënimit të koshit nga gjuajtja e lirë e Kurtit.

Për më shumë ndiqni videon:

Të fundit

Të tjera nga rubrika