13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

Albin Kurti kap fshisën, nuk iu nënshtrua Serbisë: LVV-ja deI me videon e radhës

- Advertisement -

Lëvizja Vetëvendosja me rastin e dy-vjetorit të fitores ka publikuar një video për të paraqitur arrijet e pushtetit.

- Advertisement -

Gjatë këtyre dy viteve me Albin Kurtin kryeministër, janë bërë punë të mira për qytetarët dhe Kosovën

“Kryeministri Kurti që nuk i nënshtohet Serbisë”, thuhet në video.

- Advertisement -

Pastaj, thuhet se Kosova ka arritur të bëhet “një shtet që kryeson në rajon e më gjerë, për undfimin e ligjit dhe korrupsionit”.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -