fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Alarmohet Greqia: Droni turk 49 shkelje të hapësirës ajrore

- Advertisement -

Duhet Lexuar

GREQI – Shkelje të reja turke në hapësirën ajrore greke kanë ndodhur sot, të shtunë, shkruajnë mediat greke.

Siç u bë e ditur nga GEETHA, një avion turk pa pilot ka fluturuar mbi arkipelag dhe ka kryer 49 shkelje të hapësirës ajrore.

- Advertisement -

UAV-ja turke lëvizi në zonat e Egjeut Qendror dhe Juglindor .

Në të njëjtën kohë, në FIR Athinë është regjistruar shkelje e rregullave të qarkullimit ajror.

- Advertisement -

Të fundit

Video, Stresit i lajmërohet nga Kanadaja ish gruaja: Jam shumë mirë, mos flisni më për shëndetin tim

Kejsi thyen heshtjen: Jam shumë mirë, mos flisni më për shëndetin tim, ty Stres të uroj fitore Ka më shumë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -