16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Aktori kosovar me gjuhë të ulët i drejtohet ministrit të shëndetësisë

Aktori kosovar, Adrian Morina, i është drejtuar me gjuhë të papërshtatshme ministrit të Shëndetësisë, Rifat Latifit.

- Advertisement -

Reagimi i aktorit vjen pas paralajmërimit se në vjeshtë mund të ketë përkeqësim të situatës me COVID-19.

”Shko more n’p… t’nanes! Nuk e meriton me t’u drejtu ndryshe. Dhe jo vetem ti…Minister ne exil. Si me pas qene minister i Bukoshit. Turp”, ka shkruar ai në Twitter, të dielën.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -