23.4 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Aktori i njohur amerikan, Danny Glover, viziton Muzeun Gjergj Kastrioti Skënderbeu në Krujë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Aktori dhe producenti i njohur amerikan, Danny Glover, viziton Muzeun Gjergj Kastrioti Skënderbeu në Krujë, thuhet në njoftimin e Muzeut.

Aktori, producenti dhe Danny Glover është një fytyrë e njohur në film, skenë dhe televizion për më shumë se 35 vjet.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Pamje pa koment! Simboli ‘Z’ i pushtimit rus, mbi kokat e ushtarëve të KFOR-it në veri

Dhjetëra ushtarë të KFOR-it, mbetën të plagosur si pasojë e protestave të dhunshme të huliganëve serbë, në veri të...

Më shumë