fbpx
-3.6 C
Pristina
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Aksion në dy motele në Mitrovicë, arrestohen 4 persona

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Policia ka zhvilluar aksion në dy motele në Mitrovicë.

Në këtë aksion janë arrestuar katër persona, në mesin e tyre një vajzë 21-vjeçare dhe tre burra.

Në një përgjigje për Klankosova.tv nga Zyra për Informim e Policisë, u tha se dyshohet se këta personat dyshohet se janë marrë me vepren penale të prostitucionit.

- Advertisement -

“Katër (4) personat janë shoqëruar në polici dhe në konsultim me gjyqtaren e Gjykatës për Kundërvajtje, të njëjtit në procedurë të përshpejtuar janë dërguar para kësaj gjykate ku edhe u është shqiptuar denimi”, thuhet në përgjigjen e policisë.

- Advertisement -

Të fundit

Cili është vendi më i mirë për t’u ulur në një avion për t’i mbijetuar një aksidenti

Udhëtimi me aeroplan është një nga mënyrat më të sigurta të transportit, dhe shanset që dikush të vdesë në...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -