3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Aksidenti i rëndë në Autostradën “Ibrahim Rugova”

Një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të Prizrenit, ku kanë pësuar lëndime tre persona.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi, i cili tha se nuk dihet ende gjendja e të lënduarve.

- Advertisement -

“Ka ndodhur një aksident trafiku në hyrje të Prizrenit, ku janë lënduar tre persona. Ende nuk dihet nëse ata kanë marrë lëndime të lehta apo të rënda”, tha Bytyqi.

Policia e Kosovës si dhe ekipet emergjente kanë dal në vendin e ngjarjes ku dhe po merren me rastin në fjalë.

Fotografitë janë dërguar nga një qytetar i rastit në redaksi të Televizionit të Prizrenit.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -