fbpx
1.1 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Aksident i rëndë në Prishtinë, pamje nga vendi i ngjarjes

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Gazetari Vehnar Isufi ka publikuar pamje nga vendi i ngjarjes dhe ka shkruar na Facebook se njëri shofer ka mbetur brenda veturës dhe i njëjti është larguar nga aty me ndihmën e zjarrfikësve.

- Advertisement -

Sipas tij, deri te aksidenti ka ardhur për shkak të shpejtësisë

- Advertisement -

Të fundit

Të gjitha garancitë që iu ofruan për Asociacionin, a do të bindet Kurti?

Kryemininistri Kurti nuk do Asociacion njëetnik, ndërsa zyrtarët e lartë amerikanë e sigurojnë se nuk do të jetë i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -