10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Ajo quhej Liridona Ademaj

- Advertisement -

Detaje tronditëse u zbuluan sot për vrasjen e Liridona Murselit, të mërkurën mbrëma në rrugën “Dalip Alshiqi”, në Prishtinë.

- Advertisement -

Vrasja e saj po del të jetë porositur nga bashkëshorti Naim Murseli, e cili sipas raportimeve ka paguar 30 mijë euro Granit Pllanën që ta kryente vrasjen.

Lidhur me këtë rast u arrestua edhe një person i tretë, Kushtrim Kokalla, pjesëtar i FSK-së dhe nip i Naim Murselit.E pas zbulimit të rastit në rrjetet sociale është shpënrdarë një kampnajë

- Advertisement -

“Ajo quhej Liridona Ademaj”, shkruan kampanja duke e fshirë kështu mbiemrin Murseli.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -