fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Afërdita Paqarada largohet nga BBVK, e zevëndëson gruaja e ish kryeministrit të Kosovës

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Opinionisja e Big Brother VIP Kosova, Afërdita Paqarada, do të largohet sonte nga spektali i BBVK.

Paqarada tha se sonte është hera e fundit që ajo është si opinisoniste në këtë reality show.

- Advertisement -

Insajderi ka mësuar se Afërditën do ta zëvëndësoj Anita Haradinaj.

Anita është moderatore dhe po ashtu bashkëshortja e kryetarit të AAK’së, Ramush Haradinaj.

- Advertisement -

Të fundit

Luftë për të jetuar, 70 orë nën rrënoja, shpëtohet vogëlushi në Turqi, përlot ekipin: Nesër kam shkollë

Historitë njerëzore që zbulohen pas tërmetit në Turqi sa herë që ekipet e shpëtimit arrijnë të nxjerrin një person...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -